Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone ücretsiz sinema bileti kampanyası; 1 alana 1 hediye olarak bilinen bir kampanyadır. Kampanya şartlarının ne olduğunu ve kampanyanın diğer detaylarını öğrenmek istiyorsanız mutlaka Freezone’lu olmanız gerekir.

Vodafone Bedava Sinema Bileti Kampanyası Özellikleri

Hepimiz bir GSM firmasından hizmet alıyoruz. Bir GSM firmasının diğerlerinden daha çok tercih edilmesini sağlayacak özelliği; hiç şüphesiz müşterilerine sunduğu kampanyalardır. Bunun farkında olan GSM firmaları da; yaptıkları bol kampanyalı tarifeler ve buna ek olarak sundukları ek paket kampanyalarıyla tüm abonelerini sevindiriyor. Birçok konuda başarılı kampanyalara imza atan GSM firmaları; her alanda müşterilerini sevindirmeyi başarıyor. Vodafone; Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren, en başarılı ve en çok tercih edilen GSM firmalarının başında gelmektedir. Bu başarısını; mobil hat kullanıcılarına sunduğu ve her daim onların yüzünü güldürecek kampanyalarla sağlamaktadır. Vodafone; çoğu restorantta geçerli indirim kuponlarını abonelerine sunmaktadır. Bununla birlikte, Vodafone, birçok giyim ve elektronik mağazasında geçerli olan indirim çeklerini müşterilerine vererek onları Vodafone’lu olmanın ayrıcalığıyla tanıştırmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, birçok başarılı kampanyaya da imza atan Vodafone, abonelerini şimdi de bir alana bir bedava sinema bileti kampanyası ile tanıştırmaktadır. Vodafone; Red sinema bileti hediyesi ve Freezone sinema bileti kampanyası sayesinde abonelerine geçtiğimiz yıldan beri milyonlarca bedava sinema bileti dağıtmıştır. Sizlerde, Vodafone’un haftada iki gün bedava sinema bileti kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutarak Vodafone sinema bileti kampanyası hakkındaki tüm detayları öğrenin.

Freezone Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone; 25 yaş ve altındaki abonelerine özel olarak Pazartesi ve Perşembe günleri, ülkedeki tüm Cinemapink sinema salonlarında bir sinema bileti alana bir sinema biletini hediye etmektedir. Ancak, bu fırsattan yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin Avantaj cepte uygulamasını cep telefonlarına indirmesi gerekmektedir.

Red Sinema Bileti Hediyesi

Vodafone, sadece 25 yaşın altındaki genç abonelerine değil Red’li abonelerine de haftanın dört günü sinema bileti hediye etmektedir. Bu konuda, Vodafone’un tüm abonelerinin gönlünü fethettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Red’liyseniz sizde kampanyanın geçerli olduğu günler içerisinde Cinemapink’e giderek sadece bir bilet fiyatına iki adet sinema bileti almaya hak kazanabilirsiniz. Bunun için, tek yapmanız gereken PNR kodunuzu sinema görevlilerine söylemektir.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Bu kampanyaya katılım sağlamak için Avantaj cepte uygulamasını Play Store veya App Store üzerinden telefonunuza indirmelisiniz. Bu işlemin ardından, kampanyanın geçerli olduğu günlerde uygulamaya giriş yapmalı ve PNR kodunuzu almalısınız. Sonrasında, PNR kodunuzu sinema görevlilerine bildirdiğiniz takdirde kampanyalı biletinizi almaya hak kazanırsınız.

Kampanya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Freezone veya Red üyesi olmak zorundasınız. Başka bir katılım şartı yoktur.

Kampanya Detayları

Kampanya içeriği; 1 sinema bileti fiyatına iki sinema bileti almaktan oluşur. Kampanyayı iptal etmeniz mümkün değildir. Freezone’lu iseniz her ay bir defa, Red’li iseniz her ay dört kez bu kampanyadan faydalanma hakkınız bulunmaktadır. Ancak, hediye biletlerinizi yalnızca teklifin geçerli olduğu günlerde kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz