Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

Vodafone Ev İnterneti 4GB Hediye

Vodafone Ev İnterneti 4GB Hediye

Vodafone Ev İnternetinin sağlamış olduğu avantajlar tıpkı vodafone kampanyaları gibi ardı arkası kesilmiyor. Öncelikle Vodafone Ev İnterneti bağlatmayı düşünüyor iseniz, Müşteri Destek Hizmetini aramanız ve sinyal gücünü öğrenmeniz tavsiye edilir. Fakat Vodafone internet alt yapısı fiber gücünde olduğundan dolayı Adil Kullanım Kotanız dolsa dahi alt yapının vermiş olduğu verimlilikten dolayı son sürat internette sörf yapmaya devam edebileceksiniz. Vodafone son zamanlarda tüm abonelerine daha iyi kampanyalar sunabilmek adına çok çalışmakta. Aynı zamanda Vodafone’un mobil cihazlar için yapmış olduğu kampanyadan dolayı birçok kişi sınırsız internet sahibi oldu. Aynı şekilde Vodafone Evde internet paketini kullanan internet abonelerine de hediye dağıtmayı unutmadı.  Vodafone fiber alt yapısı ile müşterilere sunduğu paketlere göz atalım. Size uygun paketi anında bağlatarak Vodafone iş birliği ile fiber alt yapıyı kullanabilir ve doyasına internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone Fiber İnternet ve ADSL Paketleri
Mini Eko Paketi : 50GB Adil Kullanım Kotası, 24MBps Limitsiz İnternet
( Mini Eko paketine sahip olduğunuzda, 50GB olarak belirlenen adil kullanım kotasını aylık olarak doldurduğunuzda hızınız yarı yarıya düşürülür. Fiber alt yapısının desteği sayesinde bu düşüş kullanıcı tarafından hissedilmez. )
Eko Aile Paketi : 50GB Adil Kullanım Kotası,  50MBps Limitsiz İnternet Tarifesi
(Eko Aile Paketi ile birlikte, Aylık olarak belirlenen kullanım kotası 50GB )
Çekirdek Aile Paketi : 100GB Adil Kullanım Kotası, 50MBps Limitsiz İnternet Tarifesi
( Aylık olarak belirtilen Adil Kullanım Kotası 100GB, Adil kullanım kotasını doldurmanız durumunda hızınız yarı yarıya düşürülür. )
Genç Mini Süper İnternet Paketi
Genç Maxi İnternet Tarifesi
Dijital Aile 25 Sınırsız İnternet Tarifesi

Vodafone SüperNet
Vodafone
paketlerinden uygun olanı dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Dilerseniz Vodafone Müşteri Destek Hizmetini arayarak, paketi almak için gereken işlemleri başlatabilir. İnternetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda internet paketi talebinizden sonra yetkililer tarafından Ücretsiz Anahtar Teslim Kurulum ekibi ile evinize ücretsiz modem kurulumunu da gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra interneti kullanabilirsiniz.

Vodafone SüperNet 4GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?
Vodafone
tarafından yapılan ev interneti kampanyası ile birlikte ayda 16GB internet sahibi olabilirsiniz. Evde bulunan internetiniz kesildiği durumlarda ya da internetsiz kaldığınızda Günlük 4GB Ücretsiz İnternet paketinin sahibi olabilirsiniz. Vodafone aboneleri bu kampanyadan 1 ay içerisinde 4 kere yararlanabilmektedir.
Vodafone tarafından abonelerine sunulan bu kampanyadan yararlanmak için;
GUNLUK 4GB yazıp 7000’e SMS gönderin.
Kampanyaya katılmanız durumunda kampanyanın tanımlandığına dair onay mesajı alacaksınız. Kampanya başarılı ile hattınıza tanımlandığında kullanımlarınız sadece yurt içinde geçerli olacaktır. Bu gibi kampanyalardan Vodafone Net üyesi olduğunuz sürece yararlanabilirsiniz.

WiFi Cebinde Kampanyası
Vodafone’un abonelerine sunmuş olduğu bir diğer kampanya olan WiFi Cebinde Kampanyası fırsatından yararlanabilmek için aktif Vodafone Evde İnternet Abonesi olmanız gerekmektedir. Bu kampanyaya katılmak istiyor iseniz, mobil hattınızın kampanya şartlarına uygun olması gerekir. Aynı zamanda tüm kampanyalardan kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için;
OZET yazıp 7000’e gönderebilir, kalan kullanımlarınız ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz