Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

Vodafone Cihaz Kampanyaları İçin Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

Vodafone Cihaz Kampanyaları İçin Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

Bilindiği gibi Vodafone, uzun zamandır birlikte çalıştığı müşterilerine uygun taksit avantajlariyla cihaz kampanyaları düzenliyor. Bu sayede almak istediğiniz cihazları normal fiyatından daha uygun fiyata alabilirken aynı zamanda taksit avantajından da yararlanabiliyorsunuz. 2016 yılından beri mevcut olan bu kampanya sayesinde pek çok kişi tarifesine ek fırsatlarla telefon sahibi oluyor. Örneğin almak istediğiniz cihazın taksitli fiyatı 1000 TL ise bu ücreti ister 12 aya, ister 24 aya, isterseniz de 36 aya bölebiliyorsunuz.Ancak her Vodafone müşterisi bu kampanyadan eşit şartlarda yararlanamıyor. Her Vodafone müşterisi, kullandığı tarifesine, Vodafone müşterisi olma süresine ve benzer çeşitli kriterlere göre değerlendirerek kullanıcılara farklı kampanya sunuyor. Örneğin 5 yıldır Vodafone üyesi olan bir müşteri tarifesine ek iPhone X alabilirken yeni Vodafone müşterisi olan bir kişi bu kampanyadan yararlanamayabilir. Burada önemli olan husus kampanya puanınızdır.

Vodafone Kampanya Puanı Nedir?

Vodafone kampanya puanı, müşterilerin bugüne kadar olan kullanımlarıyla ve fatura ödeme düzenleriyle hesaplanan puanlardır. Biliyorsunuz ki Vodafone, tarifeye ek ücretlerle telefon satışı yapıyor. İşte bu noktada, bugüne kadar biriktirmiş olduğunuz kampanya puanları oldukça önemli bir rol oynuyor. Vodafone, bu kapsamda her müşterisi için birbirinden farklı teklifler sunuyor. Kampanya puanınız ne kadar fazlaysa o kadar uygun ve fazla sayıda kampanya sizi bekliyor olacak. Kampanya puanları hiçbir koşul altında devredilemez veya satılamaz. Kişiler, kendi kazandıkları puanları sadece kendileri kullanabilir.

Vodafone Cihaz Kampanyaları İçin Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

Cihaz kampanyalarıyla ilgili olan puanınızı öğrenmenin en kolay yolu Vodafone internet sitesi üzerinden kampanya puanı sorgulamadır. Öncelikle Vodafone internet sitesine giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra üst menüdeki “Size En Uygun Cihaz” seçeneğine tıklayın. Ardından telefon numaranızı girebileceğiniz bir ekran açılacaktır. Bu ekrana, Vodafone’u kullandığınız hattınızın telefon numarasını yazmanız gerekir. Farklı operatörlere ait numaralar yazdığınız taktirde sistem herhangi bir puan hesaplamayacaktır. Telefon numaranızı yazdıktan sonra doğrulama amacıyla telefon numaranıza Vodafone tarafından bir güvenlik kodu gönderilecektir. Bu güvenlik kodunu, internet sitesindeki gerekli kutucuğa ekleyerek ilerleyebilirsiniz. Güvenlik kodunu doğru bir şekilde girdikten hemen sonra yararlanabileceğiniz cihaz kampanyalarını ve kampanya puanlarını öğrenebilirsiniz.

Vodafone Kampanya Puanı Nasıl Artar?

Vodafone tarafından sunulan cihaz kampanyalarından yararlanabilmek için mutlaka kampanya puanınızı artırmalısınız. Puanınızı arttırmanın birkaç yolu vardır. Öncelikle ne kadar süredir Vodafone müşterisi olduğunuz göz önünde bulundurulur. Ardından kullandığınız tarifeler ve paketler dikkate alınır. Ne kadar büyük paketler ve tarifeler kullanırsanız cihaz kampanya puanınız o kadar yüksek olur. Eğer telefon numaranızı ve telefonunuza gelen güvenlik kodunu doğru girmiş olmanıza rağmen herhangi bir puan hesaplanamıyorsa bunun 2 nedeni olabilir. Ya telefonunuz Vodafone operatörüne ait değildir ya da Vodafone’a ödenmemiş fatura borcunuz bulunmuştur. Faturalarınızı ödedikten en geç 30 gün sonra kampanya puanınızı görüntülemeye başlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz