Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

Turkcell TL Yükleyip Bedava İnternet Kazanın

Turkcell TL Yükleyip Bedava İnternet Kazanın

Gerek cep telefonlarımızda gerek evlerimizde internet kullanımı, günden güne artmaktadır. Yoğun internet kullanımı yapan kişilerin internet kotaları ise zaman zaman dolabilmektedir. Turkcell tarafından düzenlenen bedava internet kampanyaları sayesinde aboneler, paketleri haricinde internet kullanımını bu yolla arttırabilmektedir. Turkcell tarafından abonelerine sunulan TL Yükle Bedava İnternet Kazan kampanyası, interneti yoğun olarak kullanan aboneler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Turkcell’in bedava internet kampanyalarından biri olan TL Yükle İnternet Kazan kampanyası sadece Hazır Kart abonelerine sunulan bir kampanyadır. Cep telefonları üzerinden internet kullanımı yoğun olan kişiler için oldukça ideal bir kampanya olan Yükle Kazan kampanyası, dikkatle takip edilerek 15 günde bir olmak üzere bedava internet hakkı kazanılabilecek bir kampanyadır. Katılım koşulları son derece kolay olan kampanyada aboneler, kullanım yoğunluklarına göre değişen GB’larda bedava internet kullanmaya hak kazanmaktadır. Gerek faturalı gerek hazır kart abonelerine yönelik olarak birçok bedava internet kampanyası düzenleyen Turkcell’in bu kampanyaları, özellikle internet paketleri yetmeyen aboneler tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

Yükle ve Kazan Kampanyası Şartları

Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler, cep telefonlarına gönderilen SMS sonrasındaki 3 gün içinde, SMS’te belirtilen yükleme şartlarını yerine getirerek bedava internet kazanabilmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek son 12 ayda en az 4 kere paket veya TL yüklemesi yapmak ve son 90 gündür aktif Bireysel Hazır Kart müşterisi olmak gereklidir. Kampanya kapsamında abonelere, hat kullanım şartlarına uygun olarak bedava internet verilmektedir. Cep telefonunuza gelen SMS’ten sonraki 3 gün içinde yapacağınız yüklemenin hemen ardından, bedava internet kullanımına başlayabilirsiniz. Bedava internet kullanımına dair bilgilendirme mesajı, yükleme yapmanızı takiben size gönderilmektedir. Kullanılmayan bedava internet haklarınız, bir sonraki aya devretmemektedir. Bedava internet kullanımınızın %80 ve %100’ünde tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Yükle Kazan Kampanyası Hakkında Diğer Detaylar

Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısında bir kısıtlama bulunmadığından, tüm hazır kart aboneleri gerekli şartları yerine getirmeleri durumunda bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Yükle kazan kampanyasından, 15 gün içinde sadece bir kez yararlanılabilmektedir. Sadece yurt içi kullanımında bedava internet kullanılabilir. Hak edilen bedava internetlerin kullanımı, 3. kişilere devredilememektedir. KALAN yazıp 2200’a SMS gönderilmesi durumunda, bedava internet hakkınızın ne kadarını kullandığınızı ve kalan haklarınızı görebilirsiniz. Tarafınıza verilecek olan bedava internet miktarı, kullanım yoğunluğunuza ve yükleme sıklığınıza göre belirlenmektedir. Size gönderilen SMS’te, 3 gün içerisinde yapacağınız yükleme sonrasında ne kadar bedava internet hakkı elde edeceğiniz belirtilmektedir. Yükle Kazan kampanyasına olan aboneliklerini iptal etmek isteyen kişiler, Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak, IPTAL 100DK GUNLUK ya da IPTAL GUNLUK 1GB yazarak 2222’ye SMS gönderebilirler.  Bedava internet hakkının bitiminden sonra ya da hakkın kullanım süresinin sona ermesinden sonra, abonenin sahip olduğu başka bir kampanya yok ise kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz