Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Paketi

İnternet paketiniz, yenilenme tarihinden önce mi bitti ya da ekstra GB’lara mı ihtiyacınız var? Öyleyse, sizlerle paylaştığımız bu bedava internet paketleri tam da size göre. Üstelik, kullanmak için yapmanız gerekenler de oldukça basit.
Turkcell kullanıcıları için farklı birçok yol üzerinden ücretsiz internet elde etmek mümkün. Hediye edilen paketlerin miktarı ise değişiyor. 1 GB’tan 10 GB’a kadar internet paketi kazanabilirsiniz. Tabii, paketin türüne göre geçerlilik sürelerinin değiştiğini de belirtelim. Bu yazımızda 2018- 2019 dönemi boyunca geçerli olan internet kampanyalarını bulabilirsiniz.

Sitemize gelen kullanıcıların google üzerinde yaptığı benzer aramalar şu şekildedir.6 GB Hediye İnternet, 8 GB Hediye İnternet, 10 GB Hediye İnternet, Bedava İnternet Paketleri, Bedava İnternet, Hediye İnternet, Haftalık 10 GB Hediye, Haftalık 8 GB Hediye, Haftalık 6 GB Hediye, İnternet Kazan, Hediye İnternet kazan, İnternet Paketleri, Ücretsiz İnternet, Turkcell bedava internet, Turkcell sınırsız internet, Turkcell bedava internet paketi…

Turkcell Uygulamaları ile Bedava İnternet Kampanyaları
Turkcell’e bağlı ya da anlaşmalı olarak hizmet veren, hem iOS hem de Android cihazlarda kullanıma uygun olan uygulamalar sayesinde de GB hakkı elde edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve sizden istenen şartları sağlamış olmak.

-Dergilik Hediye İnternet Kampanyası: Dergilik uygulamasını App Store ya da Google Play Store üzerinden indiren Turkcell aboneleri sürpriz GB’lar kazanabiliyor. Ayrıca uygulamada içerisinde bulunan dergilerden birini indirmeniz durumunda da ikinci bir sürpriz hakkınız var. Her abone 30 günde 1 bu kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya, 4 Ocak 2019’a kadar geçerli.

– GNC Çatlat ile Hediye İnternet Kampanyası: GNC uygulamasını indiren, 26 yaş ve altındaki gençler için birçok hediye bulunuyor. Uygulamanın “Çatlat” bölümündeki yumurtayı haftada iki kez kırarak içerisinde internetin de olduğu birçok hediyeden yararlanabiliyorsunuz. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar Hazırkart ya da faturalı hat fark etmeksizin geçerlidir.
– BİP Kullan Kazan Kampanyası: Yurt içi kullanımlarda geçerli 1 GB internet için Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan BİP’i indirmeniz gerekiyor. Google Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı bulup indirebilirsiniz. Ardından BİP’te arkadaşlarınızla grup kurup mesajlaşarak bedava internetinizi kazanabilirsiniz. Mesaj atma yoğunluğu fazla olan kişiler ve ayda 1000 mesajı aşanlar ekstra 2 GB daha kazanabiliyor.

– 4.5G Salla Kazan Kampanyası: Turkcell’in Hesabım uygulamasına sahip olan bireysel hat sahipleri, her hafta hediye internet kazanabiliyor. 3 Ocak 2018’e kadar geçerli olan bu kampanya için sim kartınızın 4.5G olması gerekiyor. Ardından hesabım uygulaması üzerinden 4.5G’ye özel kampanyaları kullanabiliyorsunuz.
– Paycell Kart Al Kullan Kampanyası: Sanal ödeme yöntemi olan Paycell’e üye olan herkes hediye 1 GB paketinden yararlanabiliyor. Bunun için Paycell hesabınıza 100 TL’lik para aktarımı yapmış olmanız şart. Toplamda 3 kez bu kampanyadan yararlanabilirsiniz ve her hediye 30 gün boyunca geçerlidir. Ayrıca yüklediğiniz 100 TL’yi harcarken her 1 TL’si için de 5 MB hediye kazanmaya devam ediyorsunuz.

– Yaani Kullanım Kampanyası: Yerli internet tarayıcısı Yaani’nin mobil uygulamasını indiren tüm Turkcell aboneleri 30 gün boyunca geçerli 1 GB internetin sahibi olabiliyor. App Store ya da Play Store üzerinden Yaani uygulamasını indirip kullanmanız yeterli. Ek olarak, kazandığınız hediye  Yaani uygulaması kapsamında yaptığınız veri harcamaları için geçerli. 31 Aralık 2018’e kadar bu kampanyadan her ay yararlanabiliyorsunuz.


– Sürpriz Nokta Kampanyası
: BİP uygulamasına sahip olan Turkcell kullanıcıları bu kampanya ile 5 GB’ a kadar internet kazanabiliyor. Bunun için yapmanız gereken; uygulamayı indirdikten sonra kampanyalar kısmında yer alan ‘Sürpriz Nokta Kampanyası’nı takip etmek. Sizlere belirtilen lokasyonlara giderek hediyelerinizi toplayabiliyorsunuz. 31 Aralık’a kadar tüm abone türleri bu kampanyadan yararlanma hakkına sahip.

– Toplantıdayım Servisi Kampanyası: Turkcell Toplantıdayım servisi, sizin çalışma takviminiz ile uyumlu olarak çalışan bir sistemdir. Buna göre, dolu olduğunuz zaman aralıklarında sizi arayanlara anons dinletilir ve iletilen notlar kaydedilir. Bu servise abone olan herkese haftalık 1 GB internet paketi hediyesi bulunmaktadır. Uygulamaya üyelik ücreti ise 6 TL.
– Goller Cepte 500 MB+ 100 MB Kampanyası: Goller Cepte servisini kullanarak takımınızın maçlarını takip edebiliyorsunuz. Uygulamaya üye olduğunuzda da Turkcell size gün boyunca geçerli 500 MB internet hediye ediyor. Ayrıca takımınızın belirtilen maç içerisinde attığı her bir gol için de 100 MB ek hediyeler var. Sürekli kullanımlarda, servis içi farklı sürpriz hediyeler de olabiliyor.

– 4.5G Hediye LifeBox Kampanyası: 4.5G uyumlu sim karta sahip aboneler ücretsiz olarak bu kampanyadan yararlanabilir. Kullandığınız Turkcell paketine uygun maksimum 25 GB saklama alanı ile beraber, Lifebox kullanımlarında geçerli 5 GB internet hediyesi bulunuyor.

Turkcell Paket Kampanyaları ile Hediye İnternet
Kullandığınız Turkcell paketi, abone türü ve ödeme yöntemlerinize göre sizlere hediye internet imkanı sunulmaktadır. Uygun şartları sağlamanız durumunda, geçerlilik süresi boyunca belirtmiş olduğumuz kampanyalar üzerinden hediye GB’ınızı kapabilirsiniz.

– Platinum Doğum Günü 1 GB Kampanyası: Faturalı Platinum aboneleri, kayıtlı bulunan doğum tarihlerine göre 1 GB ücretsiz internet hakkına sahip olabiliyor. Hediyeniz, herhangi bir başvuru yapmadan direkt SMS bilgisi ile hattınıza tanımlanmaktadır. Geçerlilik süresi ise 24 saat.
– GNC Abonelerine 1 GB Hediye Kampanyası: 26 yaş ve altında olanların üye olabildiği GNC kulübüne üyeyseniz, her 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde 1 ay geçerli internet kazanabiliyorsunuz. Toplam 1 GB olan hediye Hazırkart müşterileri için geçerlidir. Her yeni yüklemenizde hediyenizi tekrar alabiliyorsunuz. Yüklemelerinize otomatik olarak verildiği için bir başvuru işlemi yapmanıza gerek yok.

– WEB 1 GB Kampanyası: Turkcell’e özel Uçuran 1 GB, Uçuran 3GB, Uçuran, 4 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 6GB Plus, Uçuran 8 GB ve Uçuran 10 GB gibi paketlerden herhangi birini Turkcell.com.tr ya da Turkcell’in Hesabım uygulaması ile satın almanız durumunda bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. Satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra, SMS ile gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. 1 GB’lık hediye internetin geçerlilik süresi ise 30 gün.

– 20 MB İnternet Paketi: Bireysel Akıllı Telefon ve Tablet kontratlı Turkcell aboneleri, 12- 24 ay taahhüt ile sözleşme süreleri boyunca bu kampanyadan yararlanabilecek. Data sözleşmeniz sona erdiğinde paketiniz de otomatik şekilde sona ermektedir.
– Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Kampanyası: Hazır kart sahibiyseniz, lira yüklemelerinizi ya da paket yenileme işlemlerinizi, bankaların mobil, internet, ATM veya telefon şubeleri üzerinden gerçekleştirirseniz 1 ay boyunca geçerli 1 GB internet hakkı elde ediyorsunuz. Kampanyanın son kullanım tarihi ise 30 Kasım 2018. Bu tarihe kadar her yüklemeniz için hediyenizi alabilirsiniz.

– 10 GB Hediye İnternet Kampanyası: 6 ay boyunca geçerli olan 10 GB hediye internet için hediye sim kartınızda yazan şifreyle SMS başvurusu yapmanız gerekiyor. ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp şifrenizi ekledikten sonra 2222’ye göndermeniz yeterlidir.  Ayrıca başvurabilmeniz için 4.5G uyumlu kartınızın olması da şart.
– Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası: Bireysel faturalı hat sahibiyseniz, verdiğiniz otomatik ödeme talimatı ile bir ay boyunca geçerli 2 GB internet paketi alabiliyorsunuz. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli bu kampanyadan yalnızca bir kez yararlanma hakkınız bulunuyor.

– Haydi Gel Kampanyası: Turkcell’e abone olan ve paketlerden birini seçerek abonelik başlatan kullanıcılar, bir sene boyunca geçerli 1 GB’lık internet paketi hediyesi kazanabiliyor. Kampanyaya katılabilmeniz için Turkcell Mağazaları’nı ziyaret ederek üye olmanız ve en az 20 TL’lik bir pakete abonelik gerekiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz