Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

TEDİ 27 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

TEDİ 27 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

TEDİ markası güncel olarak marketler tarafından düzenlenen aktüel ürünler fırsat listesi incelemelerimize gıda dışı bir markanın fırsat ürünleri listelerini eklemek istediğimizde karşımıza çıkan ve fırsat ürünlerini detaylı bir şekilde haftalık olarak inceleyeceğimiz markadır. TEDİ genellikle giyim sektöründe yer alan ürünlerle fırsat ürünleri oluşturmasına rağmen bazen karşımıza hediyelik eşya ürünleri ve oyuncak sektöründen ürünlerle de çıkmaktadır. Muhtemel olarak dönemsel bir şekilde değiştiğini düşündüğümüz ürünlerle birlikte TEDİ özellikle son yıllarda farklı illerde de şubeler açarak yaygın bir şube ağına ulaşmayı hedeflemektedir. Önümüzdeki günlerde geçerli olacak TEDİ aktüel fırsat ürünleri listesi TEDİ 27 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak adlandırılmaktadır. Yazımızda içeriğinde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde ele alacağız.

TEDİ Fırsat Ürünleri listesini incelemeye başladığımızda Bayan Flanel Pijama Takımı 24,99 TL’den, Erkek Çocuk Pijama Takımı 14,99 TL’den, Kız Garson Peluş Yelek 19,99 TL’den ve Erkek Çocuk Triko Kazak 15,99 TL’den satışa sunulacaktır. TEDİ tarafından 27 Ocak 2017 tarihi itibariyle bir hafta boyunca geçerli olacak TEDİ İndirimli Ürünler listesinde ayrıca Erkek Çocuk Triko Kazak 14,99 TL’den, Erkek Garson Sweatshirt 9,99 TL’den, Bayan Pijama Takımı 17,99 TL’den ve Kız/Erkek Bebek Pijama Takımı 9,99 TL’den satışa sunulacaktır. Listeyi incelemeye devam ettiğimizde bay, bayan ve çocuk ayırt etmeksizin herkese göre ürünlerin yer aldığı görülmektedir. Ayrıca Kız Çocuk Triko Tunik 15,99 TL’den, Erkek Garson Triko Kazak 15,99 TL’den ve Kız Çocuk Triko Kazak 14,99 TL’den satışa sunulacaktır.

TEDİ 27 Ocak 2017 Katalogu

Yukarıda detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte Ocak ayının son TEDİ Katalogu olan TEDİ 27 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ilk incelememizi tamamladık. Gelecek hafta Cuma günü için yayınlanacak TEDİ 3 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemesine de sitemizden ulaşabileceksiniz. TEDİ 27 Ocak 2017 Katalogu yine detaylı bir şekilde sitemizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz