Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 6 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 6 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Son aylarda reklamlarını radyo ve televizyonlarda sıkça duyduğumuz indirim mağazaları ŞOK haftada iki defa iddialı fiyatlarıyla düzenlemiş oldukları kampanyalarla karşımıza çıkmaktadır. Kısa süreliğine sınırlı stoklarla gerçekleştirilen indirim kampanyalarında 2015 yılından sonra aldıkları yatırımlar neticesinde adını sıkça duyuran ŞOK Market son aylarda şubeleşme sayısını da hızla arttırarak sektörde liderlik pozisyonunda gözü olduğunu net bir şekilde ortaya koymuştur. İnsanların dönemsel ihtiyaçlarına gerek kendi öz markalarıyla gerek farklı markalarla karşılık veren ŞOK Marketler tarafından hazırlanan ŞOK Çarşamba fırsatları ŞOK Cumartesi fırsatlarına göre ürün çeşidi bakımından daha dolu gelmektedir. Ürün çeşitliliğine bağlı olarak bazı ürünlerin kısa sürede tükendiği indirim listesi ŞOK 6 Mayıs 2017 fırsat detayları başlığı altında sayfamız aracılığıyla paylaşılacaktır.

Listede yer alan ürünlerin detaylarını ele almadan önce rakip indirim mağazalarıyla kıyasladığımızda ciddi ekonomik sonuçlar doğuran ürünler arasında Katlanır Plaj Koltuğu, Finlux Mini Buzdolabı, Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara ve Solar Aydınlatma Seti yer almaktadır. ŞOK 6 Mayıs 2017 fırsatlarını incelemeye devam ettiğimizde market bünyesinde indirim listesinin geçerli olduğu süre boyunca yapılacak olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde Cif Jel Tüm Yüzeyler 1500ml 5 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacakken, 8 Mayıs – 9 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak olan aynı şartlardaki alışverişlerde Loreal Paris Gençlik Şifresi Gündüz Kremi 50ml 15 TL’den satışta olacaktır.

ŞOK Aktüel Ürün detayları listesinde ayrıca Finlux Mini Buzdolabı 299 TL’den, Sinbo Araç İçi Su Isıtıcı 39,90 TL’den, Şarjlı Led Ampul 7W 9,90 TL’den, 4’lü El Aleti Seti 19,90 TL’den, Pilsan Atom Bisiklet 32,50 TL’den ve Sera Kavun 5,99 TL’den kampanyada olacaktır. İndirim listesinde son olarak Solar Aydınlatma Seti 99 TL’den, Termos 1,2 Litre 17,90 TL’den, Takım Çantası 14,90 TL’den, Organizer Vida Dübel Çivi Seti 6,95 TL’den, İtfaiye Kamyonu 19,90 TL’den, Karpuz 2,99 TL’den, Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara 49,90 TL’den ve Katlanır Plaj Koltuğu 29,90 TL’den fırsat kategorisinde sınırlı sürelerde aktüel bölümde yer alacaktır. ŞOK’da bu hafta sorusunun cevabını önümüzdeki günlerde farklı bir kampanya ile detaylı bir şekilde ele alacağız.

ŞOK 6 Mayıs 2017 Kataloğu

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilerimize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz kataloğun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz