Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 29 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 29 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Fırsat kategorisinde incelemeleri yaptığımız market kampanyalarında bu yazımızda ŞOK Marketler ile karşınızdayız. ŞOK Cumartesi fırsatları olarak tanıtımını gerçekleştirdiğimiz kampanya her ne kadar geçtiğimiz haftalarda hafta içine göre ürün çeşitliliği bakımından zayıf kalmış olsa da bu kez hafta sonunda da onlarca üründe indirim olması dikkatlerimizden kaçmıyor. İnsanların büyük çoğunluğunun indirim fırsatlarını değerlendirdiğini ve ekonomik açıdan zorlanmamak adına bu kampanyaları takip ederek alışveriş yaptıklarını bildiğimiz için vakit kaybetmeden ŞOK Market tarafından hazırlanan ŞOK 29 Nisan 2017 indirim furyası detaylarını sizlerle paylaşacağız. Bu indirim kampanyalarında yetkililerin kendi öz markalarından daha çok ülke genelinde tanınan ve yıllardır kullanılmakta olan markalara ait ürünlere yer verdiklerini söyleyebiliriz.

Ürün çeşitliliği bakımından Cumartesi olmasına rağmen bizleri tatmin eden ŞOK 29 Nisan 2017 içeriğinde kalite ve fiyat bakımından üst performanslarda yer alan LAV Galata Pastel Meşrubat Bardağı, Cillit Bang Fırsat Paketi, Kilim, King Çelik Su Isıtıcı, 4 Katlı Metal Sebzelik, Sinbo Yumurta Haşlama Makinesi ve Sinbo Elektrikli Çay Seti gibi ürünler yer almaktadır. Fırsat detaylarını ele alacağımız ŞOK Aktüel Ürün kategorisini incelemeye başladığımızda 1 – 2 Mayıs 2017 tarihleri arasında market genelinde yapılacak olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde indirimli olarak Sensodyne Diş Macunu 50ml 5 TL‘den bunun haricinde bir hafta boyunca ŞOK Market bünyesinde gerçekleştirilecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise Cillit Bang Fırsat Paketi (Yağ Çözücü 750ml / Kir Çözücü 750ml) 11 TL’den indirimli olarak satışta olacaktır.

Marketlerin fiziki alt yapıları nedeniyle sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla gerçekleştirilen ŞOK 29 Nisan 2017 insert detaylarını incelemeye devam ettiğimizde Sinbo Elektrikli Çay Seti 69,90 TL’den, 4 Katlı Metal Sebzelik 19,90 TL’2den, Ahşap Bank Havluluk 9,95 TL’den, LAV Galata Pastel Kısa Meşrubat Bardağı 3’lü 5,95 TL’den, Kavun Saklama Kabı 3,50 TL’den ve Bay/Bayan Dikişsiz Suba Çorap 2,50 TL’den satışta olacaktır. ŞOK Cumartesi fırsatları dahilinde son olarak Karpuz 2,99 TL’den, Sinbo Yumurta Haşlama Makinesi 29,90 TL’den, Dolap İçi Raf 7,95 TL’den, LAV Fresco Kilitli Saklama Kabı 375cc 3,75 TL’den, LAV Galata Pastel Meşrubat Bardağı 3’lü 6,95 TL’den ve Bayan Pijama Altı 7,95 TL’den ŞOK Market kasalarında geçerli olacaktır.

ŞOK 29 Nisan 2017 Kataloğu

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilerimize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz kataloğun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz