Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 27 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 27 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Uzun yıllardan beri fabrikadan halka hepsi iyi marka sloganı ile mağazacılık sektöründe hizmet veren Şok Marketler Zinciri her kesimden gelir seviyesine hitap ediyor. Öz ürün yelpazesini oldukça geniş tutarak tüketicilere uygun ve cazip fiyatlar sunuyor. Neredeyse her bölgede mağazacılık sektörüne nokta atışı yaparak halkın ihtiyaçlarını gideren Şok Marketler Zinciri işsiz kesime de iş imkanı sağlayarak küçük ve büyük yerleşim yerlerinde istihdam sağlamaya devam ediyor. Son zamanlarda popülaritesini artırarak halkın sevgilisi haline gelen Şok Market televizyon reklamlarına da oldukça yer vererek sesini herkese duyurmayı amaçlıyor. Manav reyonundaki çeşitli ve kaliteli ürünlerine düşük kar marjı uygulayarak uygun fiyatlarla tüketiciyi buluşturarak her işletmenin yapamadığını yapıyor ve hizmet anlayışındaki misyonu bir kez daha kanıtlıyor. Haftalık olarak raflarda yer alan ürünlerin tanıtımının yapıldığı ve geçerliliğini önümüzdeki haftaya kadar koruyacak olan ŞOK 27 Mayıs 2017 indirim listesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Her kesimden tüketicinin cebine göre olan ve hali hazırda mağazalarda ürün satışına başlanacak olan ŞOK 27 Mayıs 2017 kataloğunu incelemeye başladığımızda Samsung Smart Uydu Alıcılı Led Tv , Kumtel Granitech Mini Fırın , Sinbo Çift Taraflı Granit Tava , Kuer 3 Kapaklı Ayakkabılık , GoKidy 20 Jant Bisiklet uygun fiyatları ile en dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

İndirim listesinde bulunan kampanyalı ürünlerin tanıtımının yapılmaya devam ettiği ŞOK Aktüel ürün kataloğunda Samsung 48″ Smart Uydu Alıcılı Led Tv 2.249 TL’den , Kumtel Granitech Mini Fırın 99,90 TL’den , Sinbo Çift Taraflı Granit Tava 59,90 TL’den , GoKidy 20 Jant Bisiklet 169 TL’den , Verda Kızartma Tavası 19,90 TL’den , Kuer 3 Kapaklı Ayakkabılık 99,90 TL’den , Pilsan Active Pedallı Traktör 99,90 TL’den satışa sunulurken , LAV Kilitli Saklama Kabı 7,95 TL’den , 24 Parça Kek Fanusu Seti 3,95 TL’den , GoKidy Mutfak Arkadaşım 14,90 TL ‘den mağazalarda yerini alacaktır.

Şok marketlerde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan Sek Tost Peyniri 650g 10 TL’den ve yine 29-30 Mayıs’ta 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan Coca Cola 4×1 Litre 6 TL’den satışa sunulan kampanyalı ürünler olup ŞOK 27 Mayıs 2017 indirim listesinde yerini alırken Salkım Domates 3,49 TL , Sera Kavun 2,99 TL , Karpuz 1,79 TL , Fesleğen Saksı Çiçeği 2,49 TL gibi fiyatlar ile tüketicilerin beğenisine sunulacaktır.

ŞOK 27 Mayıs 2017 Kataloğu

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilerimize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz kataloğun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz