Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 26 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 26 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte insanların kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri, tatil ve piknik tarzı aktiviteler için ihtiyaçları bir hayli artmıştır. Bu artış beraberinde insanların ihtiyacı olan ürünleri uygun fiyatlara bulabilmek için arayışa girmelerini getirmiştir. Sizler için düzenli olarak takip ettiğimiz indirim mağaları tarafından haftada bir kez veya haftada iki kez gerçekleştirilen kampanyalarda genel ağırlık artık insanların bu tarz ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmaktadır. Kısa süreli olan kampanyaları bilgisayar başından dahi kalkmadan sayfamız aracılığıyla takip ederek ihtiyacınız olan ürünlerin indirime girmesi sonrasında alımları en ekonomik şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerin fırsatları yakalayabilmeniz için hazırladığımız indirim fırsatları yazımızda bu hafta ŞOK Market tarafından oluşturulan ŞOK 26 Nisan 2017 detaylarına yer vereceğiz.

İndirim fırsatlarını incelemeye başlamadan önce ŞOK 26 Nisan 2017 içeriğinde özellikle dikkat etmeniz gereken ürünler arasında Kuer 4 Kapaklı Çekmeceli Dolap, Fantom İkoncan Elektrikli Süpürge, Sunny Izgara Tost Makinesi, 3 Kişilik Salıncak, Fakir Çelik El Blenderı, Sinbo Epilasyon Cihazı ve 3 Basamaklı Merdiven gibi ürünler yer almaktadır. İndirim fırsatları kategorisinde incelemeye başlayacağımız ŞOK Aktüel ürünler arasında market genelinde yapılacak olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde Deterjan Fırsat Paketi 12 TL‘den alıcı bulacaktır. Listede ayrıca Fantom İkoncan Elektrikli Süpürge 189 TL’den, Parex Çek Pas 9,95 TL’den, 3 Basamaklı Merdiven 37,50 TL’den, Metal Çöp Kovası / Klozet Fırçası 7,95 TL’den ve Sinbo Epilasyon Cihazı 45 TL’den kampanyada olacaktır.

Sizleri hem kendi öz markalarıyla hem de ulusal anlamda ün yapmış markalarda yapmış oldukları indirimlerle mutlu edeceğini düşündüğümüz ŞOK 26 Nisan 2017 kampanyasında 3 Katlı Banyo Duş Rafı 19,90 TL’den, Gezer Airblow Bay / Bayan Terlik 6,95 TL’den, Aytaç Dana Kıyma 500g 16,95 TL’den, Komili Konfor Kağıt Havlu 6’lı 8,90 TL’den ve Vanish Sıvı Leke Çıkarıcı 2700ml 16,90 TL’den sınırlı sürelerde stoklarda olacaktır. Haftanın indirimlerinde ŞOK Marketlerde son olarak Mintax Sıvı Arap Sabunu 1000ml 3,95 TL’den, Sesu Ağda Bandı 20’li Tüy Dökücü Krem 150ml 15,50 TL’den, Parex Temizlik Fırçası 9,95 TL’den, Parex Temizlik Seti 12,90 TL’den ve Batist Tül Perde 14,90 TL’den satışta olacaktır.

ŞOK 26 Nisan 2017 Kataloğu

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilerimize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz kataloğun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz