Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 22 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 22 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sizlerin ekonomik fiyatlara birbirinden kaliteli ürünleri satın alabilmeniz için hazırladığımız ucuz market kampanya detaylarında bu hafta ŞOK Marketler ile karşınızdayız. Kısa süre sonra geçerli olacak kampanya ŞOK 22 Nisan 2017 indirim kataloğu olarak adlandırılmakta ve yazımızın devamında editörlerimiz tarafından detaylı bir şekilde ürün ve fiyat bazında incelenecektir. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte insanların tatil ve piknik yapma eğilimleri geçtiğimiz aylara kıyasla fazlasıyla artmıştır. İnsanların sezonluk ihtiyaçlarının takip edilerek haftalık kampanyaların bu yönde düzenlendiği indirim mağazacılığı anlayışında ŞOK Market bu hafta özellikle insanların piknik planlarında ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Sizlerde listeye göz gezdirdiğinizde muhtemel ihtiyacınız olan ürünlerle karşılaşacak ve alımlarınızı ekonomik fiyatlardan bu yönde gerçekleştirebileceksiniz.

İndirim listesini incelemeye başlamadan önce fiyatları ve performanslarıyla dikkat çekecek ürünlerin altını çizecek olursak Head&Shoulders Şampuan Çeşitleri, Piknik Seti, 600g Ünal Klasik Beyaz Peynir, Piknik Şiltesi, Verda Kızartma Tavası, Ayaklı Mangal, Kawai HD Uydu Alıcısı, Akel Davul Fırın ve Philips 40″ Full HD Uydu Alıcılı Led Tv gibi ürünlerden bahsedebiliriz. İndirim detaylarını incelemeye başlayacağımız ŞOK 22 Nisan 2017 insert içeriklerinde 24 ve 25 Nisan 2017 tarihlerinde market genelinde yapılacak olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde Ünal Klasik Beyaz Peynir 600g 10 TL’den satılacakken, indirim listesinin geçerli olacağı sürede operatör TL yüklemeleri ve tekel ürünleri haricinde 25 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişlerde Head&Shoulders Şampuan Çeşitleri 400ml 6 TL‘den müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Kendi öz markalarını cazip indirimlerle ŞOK 22 Nisan 2017 kampanya fırsatlarında sunan market genelinde bir hafta boyunca Philips 40″ Full HD Uydu Alıcılı Led Tv 1.499 TL’den, Verda Kızartma Tavası 19,90 TL’den, Piknik Şiltesi 9,95 TL’den, Piknik sepeti 9,95 TL’den ve Patates 1,49 TL’den stoklarla sınırlı satışta olacaktır. ŞOK Aktüel ürün kategorisinde son olarak Aytaç Dana Kuşbaşı 500g 17,95 TL’den, Piliç Pirzola 10,25 TL’den, Kawai HD Uydu Alıcısı 49,90 TL’den, 32 Parça Piknik Seti 14,90 TL’den, Sofra Bezi 3,95 TL’den ve Ayran Sürahisi 9,95 TL’den indirimde olacaktır.

ŞOK 22 Nisan 2017 Kataloğu

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilerimize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz kataloğun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz