Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 18 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

ŞOK 18 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Sevgililer günü için firmalar tarafından düzenlenen kampanyalar piyasada tek bir gün için dahi olsa büyük bir hareketin yaşanmasına neden olmuştur. Fakat artık sevgililer günü geçti ve gıda ürünlerindeki kampanyaları takip ederek ekonomik fiyatlara ürün almanın tam zamanı. Özellikle hafta sonuna yaklaştığımız şu günlerde ucuz market anlayışı ile hareket eden marketlerin düzenlemiş oldukları kampanya incelemelerini birbiri ardına paylaşmaya başlıyoruz. ŞOK marketler tarafından hafta sonuna özel olarak hazırlanan ŞOK Aktüel Ürünler ürün içeriği bakımından hafta içi yaptıkları kampanyaya kıyasla bizi tatmin etmiş olmasa da rakipleriyle fiyat kıyaslaması yaptığımızda müşteri dostu hareket ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. ŞOK İnsert ürünleri arasında yer alan ŞOK Aktüel Ürünler listesi ŞOK 18 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmaktadır.

Hafta sonu geçerli olacak ŞOK İndirimli Ürünler listesi içeriğini incelemeye başladığımızda 20 Şubat – 21 Şubat tarihlerinde ŞOK Marketlerden 25 TL ve üzeri alışverişlerde Paşabahçe Marmara Fincan Takımı 12 Parça 10 TL‘den ve kampanyanın geçerli olduğu tüm günlerde ŞOK Marketlerden 25 TL ve üzeri alışveriş yapılması sonrasında ise Balparmak Çıtkapak Çiçek Balı 350g 12 TL‘den satılacaktır. Bir ürün alana ikinci ürün % 50 indirimli kampanyası yapan ŞOK marketlerde bu hafta sonu için ikincisi % 50 indirimli olarak Powerade Ice Blast 500ml 2,25 TL’den satışta olacaktır.

18 Şubat 2017 ŞOK İnsert Ürünleri olarak tanımlayabileceğimiz ŞOK Kampanyalı ürünler listesinde Samsung 32″ Full HD Led Ekran 899 TL‘den, Sinbo Yağ Ölçerli Dijital Baskül 29,90 TL‘den, Blitz 4’lü Spor Seti 19,90 TL‘den, Çok Amaçlı 5 Katlı Ahşap Dolap 54,90 TL‘den ve GoKidy Manyetik Mini Dart 7,95 TL’den sınırlı sürelerde satışta olacaktır. ŞOK İndirimli fırsat ürünleri kategorisini incelemeye devam ettiğimizde GoKidy Basketbol Potası ve Topu 7,95 TL‘den, Patates 0,99 TL‘den, Domates 1,99 TL‘den, Sinbo Turbo Blender Set 55 TL‘den ve Blitz Twister 9,95 TL’den fırsat kategorisinde yer alacaktır. ŞOK ürünleri hafta sonları cazip indirimlerle satışta olduğu için kısa sürede istediğiniz ürünün tükenebileceğini unutmamalı ve kampanya başlangıç tarihinde ihtiyaç listenizi size en yakın ŞOK şubesinden temin etmelisiniz.

ŞOK Aktüel 18 Şubat 2017 Katalogu

Yukarıda fiyatları ile beraber detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte ŞOK 18 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ön incelememizi tamamladık. Gelecek hafta Çarşamba günü için yayınlanacak ŞOK 22 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve Cumartesi günü için yayınlanacak ŞOK 25 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemeleri de sitemizde olacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. GUNAY dedi ki:

    BIM MARKET AZERBEYCANDA OLSADA YOLLARDA KALDIK YA TURKIYE-AZERBEYCAN

Yorum Yaz