Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 15 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

ŞOK 15 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

İnsanlar özellikle büyük şehirlerde yoğun iş hayatı sonrasında kendilerine daha fazla vakit ayırabilmek adına hem ekonomik hem de evlerine, iş yerlerine en yakın marketlerden alışveriş yapmayı tercih etmektedirler. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar insanların büyük bir kısmının son yıllarda artan market şubeleri nedeniyle bu yönde hareket ettiklerini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Bu araştırmanın ve sonuçlarının bilincinde olan indirim mağazacılığı konusunda hizmet veren markalar sürekli olarak yatırımlarına devam etmekte ve zaten fazla olan şube sayılarını daha da arttırma yönünde gayret göstermektedir. Artan şube sayıları sektörden daha fazla pay alabilmeleri için bulunmaz bir yöntemdir. Bu yöntemin haricinde son aylarda radyo ve televizyon reklamlarına dikkat ettiğimizde sürekli olarak ucuz market kelimelerinin yoğunlaştığı markaların reklamlarının yer aldığını görmekteyiz. Normalde reklam bütçeleri fazla olmadığı için bununla övünen markaların bu tarz reklam kararları almaları sektörde ciddi bir rekabetin olduğunu ve bunun fiyat politikaları bakımından mutlaka son kullanıcının yararına olacağı izlenimini rahatlıkla vermektedir. Sınırlı sürelerde yapmış oldukları kampanyaları duyurdukları reklamlardan yola çıkarak biz de sizler için ŞOK 15 Nisan 2017 insert detaylarını incelemeye karar verdik. Sizlerin indirim listesinde en çok dikkatinizi çekmesini istediğimiz ürünler arasında Klozet Kapağı Çocuk Adaptörü, Sinbo Erkek Bakım Seti, Balkon Kurutmalığı, Sinbo Dijital Baskül, Üç Basamaklı Merdiven ve Era Bera 2’li Klozet Takımı gibi ürünler yer almaktadır.

İndirim oranlarıyla sizleri Cumartesi günleri erkenden kaldırıp marketlerin açılış saatinde kuyruğa sokacak ŞOK 15 Nisan 2017 fırsat kampanyasında yer alan ürünler arasında Sinbo Erkek Bakım Seti 45 TL’den, Sinbo Dijital Baskül 16,90 TL’den, Flora Çöp Kovası 6,95 TL’den ve Duş Seti 12,90 TL’den sınırlı sürelerde ŞOK Market bünyesinde müşterilerinin beğenisine sunulacaktır. ŞOK Aktüel Ürün Kampanya detaylarında ayrıca Muz 5,99 TL’den, Kuru Soğan 1,49 TL’den, Üç Basamaklı Merdiven 29,90 TL’den, Era Bera 2’li Klozet Takımı 19,90 TL’den ve Flora Klozet Fırçası Kovası 4,95 TL’den ŞOK Market stoklarında yer alacaktır.

Sizlerin evlerinizdeki temel ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarla gidermenize olanak sağlayan ŞOK 15 Nisan 2017 indirimlerinde Çok Amaçlı Ev Kalemi 2,95 TL’den, Domates 1,99 TL’den, Balkon Kurutmalığı 39,90 TL’den ve Klozet Kapağı Çocuk Adaptörü 18,50 TL’den kampanyada olacaktır. Fırsat listesinde son olarak Banyo Duş Rafı 6,95 TL’den, Avant Fayans Kalemi 5,95 TL’den ve Patates 1 TL’den sınırlı sürelerde ŞOK Market bünyesinde satışta olacaktır.

ŞOK 15 Nisan 2017 Katalogu

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz