Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 13 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 13 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki farklı kampanya ile karşımıza çıkan ŞOK Marketler cazip fiyatları ve yoğun şubeleşmeleri nedeniyle son ayların en çok tercih edilen indirim markaları arasında yer almaktadır. Zirve yarışına geçte olsa katılan ŞOK Marketler zirvedeki markaları gerek reklam bütçelerine ayırdığı büyük rakamlar gerek gerçekleştirmiş oldukları kampanyalarda yer verdikleri ürünlerin yüksek kalitesi nedeniyle rakiplerini sürekli sıkıştırmaktadır. Hafta içi için özel olarak hazırlanan indirim listesinde Anneler Gününe özel ürünlere yer verilmiş olması şubelerinde büyük yoğunluk yaşanmasına neden olmuştur. Anneler gününe bir gün kala geçerli olacak ŞOK 13 Mayıs 2017 fırsatlarında da en değerlimiz annelerimiz için birbirinden farklı hediyelik eşyalara yer verilmiştir. Fiyat ve performans ilişkileri incelendiğinde Aytaç Klasik Kangal Sucuk Isıl İşlem, Balparmak Çıt Kapak Çiçek Balı, Paşabahçe Nil Su Takımı, LG 24″ Led Ekran, Kawai SD Uydu Alıcı ve Sinbo Saç Düzleştirici Saç Maşası gibi ürünler dikkat etmeniz gereken ürünler arasında yer almaktadır.

İndirimleriyle ve hediyelik eşya çeşitleriyle hem sizlerin hem annelerinizin yüzlerinin gülmesini sağlayacak ŞOK 13 Mayıs 2017 indirimlerinde LG 24″ Led Ekran 499 TL’den, Sinbo Saç Düzleştirici Saç Maşası 19,90 TL’den, Üçsan Plastik 3’lü Elegant Saklama Kabı 9,95 TL’den, Flora Petek Dokulu Bulaşık Altlığı 6,95 TL’den, Maşa ve Koca Ayı Aktivite Kitabı 4,95 TL’den ve Oyuncak Et Bebek 9,95 TL’den kampanyada olacaktır. İncelemeye yazımızda devam edeceğimiz ŞOK Aktüel Ürün kataloglarında Karpuz 2,49 TL’den, Fesleğen Saksı Çiçeği 2,49 TL’den, Kawai SD Uydu Alıcı 34,90 TL’den ve Paşabahçe Nil Su Takımı 9,95 TL’den indirimli olarak market raflarında yer alacaktır.

ŞOK Marketlerde 25 TL ve üzeri operatör TL yüklemeleri ve tekel ürünleri alımı haricinde alışveriş yapılması halinde ŞOK 13 Mayıs 2017 insert süresince Balparmak Çıt Kapak Çiçek Balı 350g 12 TL’den 15 Mayıs 2017 ve 16 Mayıs 2017 tarihlerinde aynı şartlarda gerçekleştirilecek alışverişlerde ise Aytaç Klasik Kangal Sucuk Isıl İşlem 220g 8 TL’den alıcı bulacaktır. ŞOK market indirimlerinde son olarak LAV Bodega Renkli Tatlı Kabı 1,50 TL’den, Örgü Bayan Terlik 4,95 TL’den, Pilsan 2’li Dynamic Araba 9,95 TL’den, GoKidy Polis Arabası 4,95 TL’den, Sera Kavun 5,99 TL’den ve Papaz Erik 7,99 TL’den sınırlı sürelerde satılacaktır.

ŞOK 13 Mayıs 2017 Kataloğu

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilerimize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz kataloğun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz