Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 11 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

ŞOK 11 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

ŞOK marketler Migros iştiraki olarak ucuz market anlayışında yıllar önce kurulmasına rağmen sektörde tam anlamıyla hem yöneticilerinin hem de müşterilerin beklediği noktaya gelememiştir. 2011 yılında Migros’un ŞOK marketleri devretmesiyle sektöre yeni bir soluk geleceği düşüncesi de bir süre boşa çıkmıştır. Fakat ŞOK marketleri alan girişimin 2015 yılında ŞOK için yatırım kararı almasından sonra ucuz market anlayışıyla hizmet verenlerin yer aldığı sektörde kartlar adeta yeniden dağıtılmaya başlanmıştır. Mağaza sayısını hızla arttırmaya başlayan ŞOK marketler kısa sürede şube sayısını sektörde lider konumda olan ucuz marketlere yaklaştırmış ve fiyat politikası, ürün gamı gibi detaylarda da vakit kaybetmeden değişime gitmiştir. Ucuz market anlayışıyla sektörde hizmet veren firmalar gibi haftalık olarak düzenli kampanyalar düzenlemeye başlayan ŞOK marketler ŞOK Aktüel Ürünler kataloğu adını verdikleri listeyi talep görmesi nedeniyle hafta sonları için de özel olarak hazırlamaya başlamıştır.

Hafta içi ayrı hafta sonu ayrı bir indirim listesiyle karşımıza çıkan ŞOK marketlerin inceleyeceğimiz kampanyası ŞOK 11 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmaktadır. Listeyi detaylı bir şekilde incelemeye başladığımızda Sinbo markasına ait Sinbo Saç Kurutma Makinesi 24,90 TL‘den, Sinbo Şarj Edilebilir Saç Kesme Makinesi 29,90 TL‘den, Sinbo Saç Düzleştirici 18,90 TL‘den ve Sinbo Ayak Bakım Cihazı 19,90 TL’den hafta sonuna özel fiyatlarla sınırlı stoklarla satışta olacaktır. ŞOK Marketler tarafından hazırlanan ŞOK Aktüel Fırsat Ürünleri incelememize devam ettiğimizde Desenli Bayan Çorabı 1,95 TL‘den, LAV Sevgililer Günü Çay Seti 12 Parça 19,90 TL‘den, LAV Sevgililer Günü Kahve Yanı Bardağı 3’lü 4,50 TL‘den ve LAV Sevgililer Günü Su Bardağı 3’lü 4,50 TL‘den fırsat fiyatlarıyla satışta olacaktır.

11 Ocak 2017 ŞOK Hafta sonu indirimlerinde 5’li Kalpli Çerçeve Kutulu 3,95 TL‘den, Desenli Kırlent 7,95 TL‘den, Orkide Saksı Çiçeği 24,90 TL‘den, İthal Muz 5,99 TL‘den ve Limon 2,99 TL‘den fırsat olarak ŞOK raflarında yer alacaktır. Hafta sonuna özel ŞOK marketlerde 25 TL ve üzeri yapılacak alışveriş sonrasında alınabilecek indirimli ürün ise Aytaç Klasik Kangal Sucuk Isıl İşlem 220g 8 TL‘den satışta olacaktır. 13 Şubat ve 14 Şubat tarihlerinde ŞOK market genelinde yapılacak olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise Obaçay Rize Çay 1 Kg 14 TL‘den satışta olacaktır. 25 TL ve üzeri alışveriş yaparak ŞOK marketler tarafından belirlenen ürüne cazip fiyatlarla ulaşabilmek için yapılacak alışverişlerin 25 TL’lik tutarı sigara ve operatörlere yapılacak olan TL yüklemeleri haricinde olmalıdır. ŞOK Broşür olarak değerlendirdiğimiz ve hafta sonuna özel gerçekleşen fırsatlarda son olarak Sıkma Portakal 1,39 TL‘den, Domates 2,69 TL‘den, Keramika Sevgili Kupası 2’li 9,95 TL‘den ve Desenli Masa Örtüsü 9,95 TL’den satışta olacaktır.

ŞOK Aktüel 11 Şubat 2017 Katalogu

Yukarıda fiyatlarıyla birlikte detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte ŞOK 11 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ön incelememizi tamamladık. Gelecek hafta sonu için yayınlanacak ŞOK 18 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemesi de sitemizde olacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz