Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

ŞOK 1 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

ŞOK 1 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Geçtiğimiz günlerde ürün çeşitliliği bakımından üst seviyede indirim listesi başlatan ve kısa sürede marketlerinde genel bir yoğunluk oluşmasını sağlayan ŞOK Market tarafından kısa süre sonra geçerli olacak olan ŞOK 1 Nisan 2017 indirim fırsatları listesi duyurulmuştur. Market genelinde gerçekleştirilecek olan indirim ŞOK Cumartesi fırsatları olarak anılmakta ve ürün çeşitliliğine bağlı olarak şubeler açılmadan dahi kuyruk oluşmasına neden olmaktadır. Her ne kadar çeşit bakımından bu hafta bizi tatmin etmediklerini söyleyecek olsak da sürpriz indirim oranları nedeniyle bu kampanyanın da tüm şubelerde yoğunluk oluşturacağı düşünülmektedir. Yazılarımızda detayını paylaşacağımız ŞOK Aktüel indirim fırsatlarında ilginizi çekebilecek ürünler arasında Goldex Saplı Mikser Kabı, Sinbo Elektrikli Cam Kapaklı Izgara, Gondol Ayakkabı, Ayakkabılık, King Blend Master Blender Set ve Aytaç Klasik Kangal Sucuk 220g gibi ürünler yer almaktadır.

İndirim oranlarını diğer markalarla kıyaslamanız için detaylı bir şekilde inceleyeceğimiz ŞOK 1 Nisan 2017 kampanya detaylarında Sinbo Elektrikli Cam Kapaklı Izgara 99 TL’den, Goldex Saplı Mikser Kabı 3,95 TL’den, Gondol Bay Ayakkabı Kutusu 4,95 TL’den ve Ne Alırsan 1 TL ürünleriyle satışta olacaktır. ŞOK Aktüel indirim kategorisi detaylarında ayrıca Domates 2,49 TL’den, King Blend Master Blender Set 109 TL’den, Goldex Elit Yağlık 2,95 TL’den indirimli olarak satılacaktır. ŞOK Market genelinde indirim süresince 25 TL ve üzeri alışveriş yapılması halinde Ülker Çokokrem Cam Kavanoz 400g 5 TL’den satılacak iken 3 Nisan 2017 ve 4 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde Aytaç Klasik Kangal Sucuk 220g 8 TL’den ŞOK market müşterilerinin bünyesinde yer alacaktır.

Sunmuş olduğu fiyat avantajı nedeniyle büyük bir kitle tarafından takip edilen ŞOK 1 Nisan 2017 aktüel fırsat kategorisinde son olarak Gondol Bayan Ayakkabı Kutusu 5,95 TL’den, Kuru Soğan 0,99 TL’den, Goldex 2’li Saklama Kabı Seti 4,95 TL’den ve Ayakkabılık 69,90 TL’den indirimde olacaktır. ŞOK Market şubelerinin fiziki yapıları nedeniyle sınırlı stoklarla satışta olacak indirim listesi içeriğinde ayrıca 3’lü Kavanoz Seti 7,95 TL’den, Salatalık 2,49 TL’den ve Starking Elma 2,99 TL’den ŞOK Aktüel fırsatlar olarak karşımıza çıkacaktır.

ŞOK 1 Nisan 2017 Aktüel Katalogu

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz