Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

HAKMAR 9 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

HAKMAR 9 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

HAKMAR şubeleşme ağı bakımından A101, ŞOK ve BİM marketler kadar yaygınlaşmış olmasa da günümüz şartlarında birçok market markasına göre ekonomik fiyatlarla haftalık aktüel ürünler satışında yer aldığı için sayfamız incelemelerinde yer almaya hak kazanmıştır. HAKMAR haftalık olarak düzenlediği aktüel fırsat ürünleri kategorisi için hem ürün seçiminde hem de fiyat belirlemesinde oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir. Bunun en önemli göstergesi turşu sezonunda turşu kurulmasında ihtiyaç duyulan malzemelere aktüel fırsatlarda yer vermesi, okul sezonunun yaklaştığında kırtasiye ürünlerine ağırlık veriyor olmasıdır. İnsanların ihtiyaçlarını takip eden bir yönetim anlayışına sahip olması ve bunun da Toptan Fiyatına Perakende fiyat anlayışıyla başarılı bir şekilde yıllardır sürdürülüyor olması 23 şubesi olmasına rağmen haftalık olarak sayfamızda yer alarak insanların ismini daha fazla duymalarını sağlamamıza neden olmaktadır.

HAKMAR tarafından önümüzdeki günlerde geçerli olacak HAKMAR indirimli fırsat ürünleri listesi HAKMAR 9 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmaktadır. Listeyi incelemeye başladığımızda Fakir Trinity Blender Set 89,95 TL’den, Fakir Scarlet Saç Kurutma Makinesi 39,90 TL’den, Pandeli Kapaklı Tencere 15,90 TL’den ve Ahşap Raf 12,90 TL’den satışa sunulacaktır. HAKMAR indirimli aktüel ürünler listesini incelemeye devam ettiğimizde Naturel Seramik Çerezlik 4’lü 4,90 TL’den, Plastik Mutfak Ürünleri 4,95 TL’den, Magic Dose Koku Çeşitleri 8,95 TL’den ve Bisiklet Yaka Bay Kazak 16,95 TL’den satışa sunulmaktadır. Geçtiğimiz hafta okulların ikinci döneminin başlama haftasına denk gelmesi nedeniyle listenin geneli kırtasiye ürünlerinden oluşmakta olduğunu hatırlayıp bu hafta kırtasiye ürünleri görmüyor olmamıza açıkçası çok şaşırmıyoruz.

9 Şubat 2017 HAKMAR kampanyalı fırsat ürünleri arasında yer alan ürünleri incelemeye devam ettiğimizde Penye Kilim 24,95 TL’den, Ev İçi Çocuk Panduf 9,95 TL’den, Bayan Şal 9,95 TL’den, Kışlık Eşarp 9,95 TL’den ve Rvofleks Spor Aleti 22,95 TL’den sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulacaktır. HAKMAR 9 Şubat 2017 kampanyalı fırsat ürünleri incelememize devam ettiğimizde Sürtmeli Traktör ve Hayvan 7,95 TL’den, Oyuncak Et Bebek 17,95 TL’den, Taşıma ve Ana Kucağı 69 TL’den, Ahşap Müzik Kutusu 9,95 TL’den ve Bay Kemer 9,95 TL’den satışa sunulacaktır.

HAKMAR 9 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Yukarıda detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte HAKMAR 9 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelememizi tamamladık. Gelecek hafta yayınlanacak HAKMAR 16 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemesi de sitemizde olacak. HAKMAR 9 Şubat 2017 Katalogu sitemizden kolayca bulabileceksiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz