Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

HAKMAR 4 Mayıs 2017 Aktüel Kataloğu

HAKMAR 4 Mayıs 2017 Aktüel Kataloğu

HAKMAR haftada bir kez güncellenen HAKMAR ile sayfamız aracılığıyla yer almaktadır. Haftanın Perşembe günü geçerli olan indirim listesi günler öncesinden sizlerle fırsatları rakipleriyle kıyaslayabilmeniz amacıyla paylaşılmaktadır. Rakiplerine göre öz marka sayısı ve mağaza sayısı düşük olmasına rağmen indirim kategorisinde onlarca ulusal çapta ün yapmış markaya yer vermesi nedeniyle büyük talep gördüğünü söylemek yanlış olmayacaktır. HAKMAR indirim listelerinin her hafta güncelleniyor olması ise insanlarda Perşembe günleri büyük ölçüde tatlı bir telaşın oluşmasına olanak sağlamaktadır. Farklı ekonomik yapılara sahip olan müşterilerini de göz ardı etmeyen HAKMAR, Perşembe günleri tüm mağazalarında geçerli olan indirim listesi içeriğinde yer verdiği HAKMAR Aktüel Ürünler çeşitlerinin fazla olmasına dikkat etmekte ve bu sayede her gelir grubuna başarılı bir şekilde hitap etmeyi başarmaktadır. Sezonluk ürünleri ve insanların taleplerini iyi okuyan market bünyesinde önümüzdeki haftalarda yer alacak indirimdeki ürünleri merak etmeniz durumunda takip etmeniz gereken en doğru adres şüphesiz sayfamız olacaktır. Zira müşterilerin tarih kargaşası yaşamaması amacıyla marketlerde dahi duyurulmayan indirim detayları sizlerin bilgisayar başında erişebilmeniz için kısa süre içerisinde editörlerimiz tarafından sade bir dille, diğer markalarla fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Bu şekilde fiyat karşılaştırmanız için özel olarak hazırladığımız ve kısa süre sonra geçerli olacak indirim listesi HAKMAR 4 Mayıs 2017 adıyla anılmaktadır.

Sınırlı sürede tüm HAKMAR şubelerinde geçerli olacak aktüel fırsat indirimi HAKMAR 4 Mayıs 2017 içeriğinde Fantom 4 Çeker Yatık Süpürge 139,90 TL’den, Sinbo Çelik Kettle 49,90 TL’den, Thermoad İkiz Granit Tava 69,90 TL’den, Papilla Kek Kalıbı Çeşitleri 9,90 TL’den, 3 Parça Plastik Bebek Seti 39,90 TL’den ve Rooc Bıçak Çeşitleri 3 TL’den müşterilerinin beğenisine sunulacaktır. İncelemesine devam edeceğimiz HAKMAR Aktüel Ürün fırsatları içeriğinde 26 Jant Bisiklet 229 TL’den, Bisiklet Işık Kiti 16,95 TL’den, Bisiklet Güvenlik Kilidi 8,95 TL’den, Bay Spor Ayakkabı 24,95 TL’den, Fransız Güpürlü İncili Pike Takım 129,50 TL’den ve Bayan Lastikli Etek 10 TL’den kampanyada olacaktır.

İndirim fırsatları kategorisinde ürün çeşitleriyle dikkatleri üzerine çeken HAKMAR 4 Mayıs 2017 insert listesinde ayrıca Fransız Dantelli 18 Parça Yemekteyiz Set 49,95 TL’den, Kot Yıkamalı Pantalon 12,95 TL’den, Desenli Çocuk Tayt 4,95 TL’den, Saçaklı El Yüz Havlu 5,95 TL’den, Palette Deluxe Saç Boyası 11,95 TL’den ve Diadermine DD Cilt Kremi 50ml 7,95 TL’den indirimli olarak satışta olacaktır. Liste içeriğinde son olarak Eyeliner Şablon Göz Makyaj 3,95 TL’den, Woox Bay Bayan Cep Parfüm 20ml 2,95 TL’den, Lapitak Kokusuz Vücut Kremi 60ml 7,95 TL’den, Fumo Banyo Süngeri 3,95 TL’den ve Extrem Bakım Yağı 50ml 3,95 TL’den aktüel fırsat kategorisinde kasalarda indirimde olacaktır.

HAKMAR 4 Mayıs 2017 Kataloğu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz