Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

HAKMAR 27 Nisan 2017 Aktüel Katalogu

HAKMAR 27 Nisan 2017 Aktüel Katalogu

İndirim kategorisinde yer alan ürünleri satan marketlerin katalog detaylarını paylaştığımız yazılarımızın altlarında yer alan yorumları incelediğimizde teşekkür mesajlarınızı gördükçe çok doğru bir iş yaptığımızın daha çok farkına varıyoruz. Kendimiz için araştırıyor gibi incelediğimiz indirim fırsatlarını ürün detaylarıyla birlikte fiyat analizleriyle sizlere sunarak en uygun fiyatlı ürün almanızı sağlamaya çalışıyoruz. Bahsettiğimiz kampanyaların sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla gerçekleştiriliyor olması ise sizlere hızlı bir analiz yapmamızı gerektiriyor. Tüm bu zorluklara rağmen özellikle yaz aylarının geldiği, ihtiyaçların daha da arttığı şu günlerde sizlerle beraber olmaktan her zaman için mutluyuz ve yazılarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu yazımızda HAKMAR 27 Nisan 2017 indirim fırsatları kategorisinde yer alan ürünleri tükenmeden yakalayabilmeniz için inceleyeceğiz.

Fırsat kategorisinde yer alan HAKMAR 27 Nisan 2017 detaylarını ayrıntısıyla incelemeye başlamadan önce sizlerin fiyatlarıyla ön plana çıkaracağınızdan emin olduğumuz, tercih listenizde ilk sıraya oturacak olan ürünler arasında Arzum Hipermix Blender Set, Pamuklu Kilim, Paşabahçe Cam Akvaryum, Kartuşlu Kamp Ocak, Kawai Mini Uydu, Portatif Ayaklı Mangal, Piknik Seti ve Semaver gibi ürünler yer almaktadır. HAKMAR Aktüel ürün kategorisinde yer alan ve müşterilerine cazip indirimler sunulan ürünleri incelemeye başladığımızda Paşabahçe Cam Akvaryum 12,90 TL’den, Detox Kırılmaz Matara 8,90 TL’den, Philips Led Ampul 8W 6,90 TL’den, Pamuklu Kilim 29,95 TL’den, Bayan Terlik 6,95 TL’den, Havuz Gözlük 8,95 TL’den ve Kırılmaz Oyuncaklar 3,50 TL’den cazip ürünler kategorisinde yer alacaktır.

Fazla şubeleşme ağına henüz ulaşamasa da müşterilerden aldığı güçle yoluna devam eden indirim mağazası tarafından hazırlanan HAKMAR 27 Nisan 2017 insert fırsatlarını incelemeye devam ettiğimizde Kafesli Lüks Izgara 7,95 TL’den, Aorcamp Kartuşlu Kamp Ocak 29,95 TL’den, Ağaç Saplı Kafesli Izgara 5,95 TL’den, Çam Çıra 1,25 TL’den, Mangal Kömürü 2 Kg 6,95 TL’den, Kawai Mini Uydu 34,90 TL’den ve Koçerola Mini Çeşitleri 4,95 TL’den HAKMAR müşterilerinin beğenisine sunulacaktır. HAKMAR’da bu hafta ne var sorusunun cevabını verdiğimiz yazımızda son olarak tüm mağazalarda Kaymaz Taban Minder 5,95 TL’den, Bay Polo Yaka T-Shirt 19,95 TL’den, Bayan Yüksek Topuk Ayakkabı 29,95 TL’den, Havuz Bone 5,95 TL’den, Aranus Roman Çeşitleri 4,95 TL’den ve Çelik Şiş 6’lı 8,95 TL’den stoklarla sınırlı olarak satışta olacaktır.

HAKMAR 27 Nisan 2017 Katalogu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz