Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

HAKMAR 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

HAKMAR 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

HAKMAR bazen gıda ürünlerinde bazen de gıda dışı ürünlerde yapmış olduğu fırsat indirimleri ile haftalık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler kadın ve erkeğin her ikisinin de çalışıyor olmasına rağmen ay sonunda para arttırmaya yönelik hiçbir adımı atamadıkları günümüz ekonomik şartlarında tercih edildiğinde aile ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Bizim amacımız da belirli başlı marketlerin özellikle ekonomik fiyatlarıyla kendisini ispatlayanların haftalık olarak düzenledikleri aktüel fırsat ürünleri incelemelerini sizinle paylaşarak ekonominize fayda sağlamaktır. Özellikle kış şartlarının çetin geçtiği günümüzde altında zaten boğulmakta olduğunuz doğalgaz faturalarının sırtınızdaki yükünü biraz olsun hafifletebilmek için yapmış olduğumuz kampanyalı ürünler incelemeleri son günlerde fazla talep almaya başladığı için bizlerde mutlu oluyoruz. Bu yüzden HAKMAR gibi düşük kar marjlarıyla çalışan marketleri ilgili kategorilerde haftalık olarak düzenli bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Bu hafta paylaşacağımız HAKMAR kampanyalı ürünler listesi HAKMAR 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmıştır. HAKMAR tarafından belirlenen HAKMAR fırsat ürünleri arasında Luminarc Servis Tabağı Çeşitleri 9,95 TL’den, Plastik Ürün Çeşitleri 5 TL’den, Saklama Kabı Çeşitleri 3,90 TL’den, Oyuncak Beşikli Bebek 9,95 TL’den ve Mantar Dart 8,95 TL’den satışa sunulacaktır. HAKMAR İstanbul ilinde yer almasına rağmen büyük bir kesim tarafından takip ediliyor olmasının en önemli sebebi İstanbul ilinde güzel bir şubeleşme ağına sahip olması ve cazip fiyat politikası nedeniyledir. HAKMAR kampanyalı fırsat ürünleri incelememize devam ettiğimizde Oyuncak Kırılmaz Araçlar 3,50 TL’den, Brillant Saçaklı Halı 130x190cm 59,95 TL’den, El Yüz Havlu 4,95 TL’den, Banyo Havlusu 8,95 TL’den ve Mama Sandalyesi Masalı Set 69,90 TL’den satışa sunulacaktır.

26 Ocak 2017 HAKMAR kampanyalı ürünler lisesini incelemeye devam ettiğimizde Banyo Havlusu 8,95 TL‘den, Mama Sandalyesi Masalı Set 69,90 TL‘den, Flora Home Collection Klozet Takımı 2’li 29,95 TL‘den, Brillant Saçaklı Halı 80x300cm 59,95 TL‘den ve Oyuncak Çıngırak Seti 5’li 9,95 TL‘den sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulacaktır. HAKMAR Aktüel Ürünler listesinde ayrıca Klasik Ahşap Gemi 9,95 TL’den, Metal Kutu 2,95 TL’den, Galon Yağdanlık 4,95 TL’den, Kiwi Çubuk Blender 29,95 TL’den ve Paşabahçe 12 Parça Çay Seti 8,90 TL’den satışa sunulacaktır. HAKMAR bu hafta yayınlamış olduğu HAKMAR Fırsat Ürünleri çeşitliliği bakımından bizi diğer haftalara kıyasla her ne kadar hayal kırıklığına uğratmış olsa da fiyat politikasıyla yine gönülleri ve ekonomimizi cezp etmeyi başarmış durumdadır.

HAKMAR 26 Ocak 2017 Aktüel Katalogu

Yukarıda detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte Ocak ayının son HAKMAR Katalogu olan HAKMAR 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ön incelemesini tamamladık. Gelecek hafta için yayınlanacak ve Şubat ayının ilk HAKMAR Market Katalogu olacak HAKMAR 2 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemesine de sitemizden ulaşabilirsiniz. HAKMAR 26 Ocak 2017 Katalogu detaylı incelememize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz