Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

HAKMAR 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

HAKMAR 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Sınırlı sayıda ürünlerle marketler tarafından haftalık olarak gerçekleştirilen indirimler tahmin ettiğinizden çok daha büyük kitleler tarafından takip edilmekte ve insanlar kampanyaları takip ederek kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlarla alabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Marketler tarafından düzenlenen kampanyaları tek bir kaynaktan takip ederek, fiyat kıyaslaması yapabilmenizi kolaylaştırmak adına haftada bir veya haftada iki defa düzenlenen indirimlerin detaylarını paylaştığımız yazılarımızda Toptan Fiyatına Perakende gibi çok klasik bir sloganla çalışıyor olmalarına rağmen bu sloganın hakkını veren ender firmalardan olan HAKMAR Marketler indirimlerine de yer veriyoruz. Her ne kadar mağaza sayısı rakip ucuz market firmalarına kıyasla çok düşük seviyelerde yer alsa da market yönetimi aradaki bu farkı rakipsiz fiyatlarla müşterileriyle ürün buluşturarak kapatmaktadır. Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi sınırlı sayıda ürünlerle gerçekleştirilen indirim kampanyalarından bu hafta HAKMAR 25 Mayıs 2017 içeriğinde yer alan ürünleri paylaşacağız.

Ürün çeşitliliği ve rakiplerine kıyasla cazip fiyatlarıyla bu hafta tüm şubelerde yoğunluk yaşanmasına neden olacak HAKMAR 25 Mayıs 2017 indirimleri arasında fiyatlarıyla diğerlerinden kısa sürede ayrılan ürünler arasında Gold Kitchen Çelik Termos, Esse Home Nevresim Takımı, Papilla Karnıyarık Tencere ve Yemekteyiz Set gibi ürünler yer almaktadır. Sınırlı sürelerde geçerli olacak HAKMAR Aktüel Ürün kategorisinde yer alan ürünler arasında Gold Kitchen Çelik Termos 39,90 TL’den, Yemek Çatal Kaşık 2 TL’den, Kokulu Yasin-i Şerif 3,95 TL’den, Çift Kişilik Pike 17,95 TL’den ve Keten Ayakkabı 9,95 TL’den sınırlı stoklarla satılacaktır. Kampanya fırsatlarında ayrıca Oyuncak Kırılmaz Büyük İş Araçları 9,95 TL’den, Papilla Karnıyarık Tencere 29,90 TL’den, Çay Kaşığı 6’lı 6,95 TL’den, Levent ve Şirin Kitap Çeşitleri 7,95 TL’den ve Tek Kişilik Pike 14,95 TL’den aktüel kategorisinde yer alacaktır.

Ürün çeşitleri nedeniyle bu hafta geçtiğimiz haftalara kıyasla göz dolduran indirim katalogu HAKMAR 25 Mayıs 2017 fırsatlarında Toplu Tenis Raket Seti 2’li 19,95 TL’den, Luminarc Cam Bardak 1 TL’den, Zambak Temizlik Seti 22,90 TL’den, Erkek Çocuk Takım 14,90 TL’den ve Lisanslı Oyuncak Kumbara 5,95 TL’den aktüel fırsat indirimleriyle raflarda yer alacaktır. HAKMAR’da bu hafta indirim listesinde son olarak Tatlı Çatal Kaşık 1,50 TL’den, Luminarc Tabak Çeşitleri 3 TL’den, Yemekteyiz Set 29,95 TL’den, Gezer Bayan Terlik 5,95 TL’den ve Oyuncak Bebek Cally Bisiklet Paten 3,95 TL’den stoklarda olacaktır.

HAKMAR 25 Mayıs 2017 Katalogu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz