Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

BİM 5 Mayıs 2017 Aktüel Katalogu

BİM 5 Mayıs 2017 Aktüel Katalogu

İndirim dediğimizde akla gelen ilk marketler arasında yer alan BİM Marketler ülkemize ucuz market anlayışını ve işleyiş politikasını ilk getiren marka olmanın avantajını yıllardır sürmektedir. Müşterilerinden aldığı yoğun talebi yine kendi markasına yatıran BİM Market yetkilileri bu sayede sürekli olarak mağaza sayılarını arttırmış ve haftada iki defa düzenledikleri indirim listelerinde sıklıkla yer verdikleri kendi öz markalarını arttırma imkânı bulmuşlardır. Geçmiş yıllarda BİM Market öz markaları genellikle marka bilinirliğine önem veren insanlar tarafından talep görmüyor olsa da günümüzde bu durum tam tersi bir hal almış BİM Market iştiraklerinde üretilen ürünler zaman içerisinde kalitelerini kanıtlamaları nedeniyle yüksek talep görmeye başlamışlardır. Sizlerin ilgisini çeken indirim kategorisindeki kataloglardan bu hafta BİM 5 Mayıs 2017 fırsat detaylarını paylaşacağız.

Ürün çeşitliliği geçtiğimiz haftalara nazaran az gelse de indirim oranları nedeniyle yine büyük bir kitlenin takip edeceğinden emin olduğumuz BİM 5 Mayıs 2017 indirim içeriklerinde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde incelemeye başlamadan önce diğer markalarla kıyasladığımızda aralarında ciddi fark olması nedeniyle gerçek fırsat olarak değerlendirilmesi gereken ürünler arasında 3 Katlı Çamaşır Kurutmalık, Bambu Kesme ve Sunum Tahta Seti, Mangal, Büyük Boy Valiz, 3 Basamaklı Merdiven ve Koltuk Örtüsü Takımı gibi ürünler yer almaktadır. BİM Aktüel Ürün kategorisinde yer alan cazip fırsatları incelemeye devam ettiğimizde Büyük Boy Valiz 139,90 TL’den, 3 Basamaklı Merdiven 35 TL’den, Bambu Kesme Tahtası 11,50 TL’den ve Çekmece Düzenleyici 6,90 TL’den sınırlı sürelerde BİM Market raflarında yer alacaktır.

Sınırlı sayıda stoklarla ülke genelinde tüm BİM şubelerinde geçerli olacak BİM 5 Mayıs 2017 tarihli insert içeriklerini incelemeye devam ettiğimizde Koltuk Örtüsü Takımı 99 TL’den, Mangal 34,90 TL’den, Çok Amaçlı Büyük Kutu 11,90 TL’den, Silikon Kek Kalıpları 14,90 TL’den ve 3 Katlı Çamaşır Kurutmalık 75 TL’den fırsat kategorisinde değerlendirilebilecektir. İndirim fırsatlarında son olarak Bambu Kesme ve Sunum Tahta Seti 24,90 TL’den, 2 Gözlü Çekmece 10,90 TL’den ve Abaküslü Yazı Tahtası 14,90 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

BİM 5 Mayıs 2017 Katalogu

Bim aktüel ürünleri bölgesel olarak mağazalara gelmektedir. Kataloglarda Gösterilen ürünler her mağaza için geçerli olmayabilir. Ürünlerin size en yakın mağazaya gelip gelmediğini öğrenmek için mağazanıza danışınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz