Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

BİM 3 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 3 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM Marketler Zinciri’ni diğer marketlerden ayıran pek çok özelliği olduğu bilinmektedir. En önemli farklarından birisi ise nerde olursanız olun bu markete kolayca ulaşabilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz. Şube ağı en geniş market olan BİM,  müşterilerine oldukça avantajlı fiyatlarda oldukça uygun koşullarda hizmet vermektedir. Belli başlı mağazalarda bulunan ürünleri tek bir mağazaya sığdırmayı başaran BİM,  iç dizayn olarak ise fiziki anlamda her bireyin ulaşabileceği raf boyları ile de tüm müşteri profillerine uygunluk sağlar. Güler yüzlü personel, güvenilir markalar ile ülke genelinde hizmet sağlayan bu market, yerli üreticilerden temin ettiği ve sadece BİM marketlerde bulunan ürünleri ile ayrıcalıklar sağlayarak, market kültürüne yenilikler kazandırmaktadır.

BİM günümüzde yapmış oldukları indirimler nedeniyle Cuma günleri tatlı bir telaş oluşturmaktadır. Bu telaş insanlarda sınırlı sayıda ve sınırlı sürede satılan fırsat ürünlerini tükenmeden alma telaşı olarak kendisini göstermektedir. BİM tarafından önümüzdeki günlerde ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak tatlı telaş ise BİM 3 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmaktadır. BİM aktüel ürünler listesini detaylıca incelemeye başladığımızda Dizlik 6,90 TL‘den, RASTAR Uzaktan Kumandalı Lisanslı Araba 39,90 TL‘den, Penye Çocuk Yeleği 7,50 TL‘den, Chef’s Teflon Karnıyarık Tenceresi 24,90 TL‘den ve Chef’s Yuvarlak Fırın Tepsisi 2’li 19,90 TL‘den fırsat kategorisinde sınırlı sayılarda bir hafta boyunca satışta olacaktır. BİM indirimli fırsat ürünleri kategorisinin devamında Chef’s Tava Seti 4’lü 39,90 TL‘den, Bonera Derin Çelik Karnıyarık Tencere 75 TL‘den, Klozet Takımı 2’li 34,90 TL‘den, Halı Örtüsü 24,90 TL’den satışta olacaktır.

3 Şubat 2017 tarihinde geçerli olacak BİM fırsat indirimleri katalogunu incelemeye devam ettiğimizde LAV Dantela Çay Seti 12 Parça 24,90 TL‘den, Hascevher Çelik Çaydanlık 49,90 TL‘den, genç kızların çeyizlerinde mutlaka yer alması gereken mutfak eşyaları arasında yer alan Chef’s Balık Tavası 24,50 TL‘den ve Chef’s Kızartma Tenceresi 29,90 TL‘den satışa sunulacaktır. Genellikle orta yaş ve üstü bayanların mutfak konusunda hünerlerini sergiledikleri bilindiğinde Luxell LX-3580 Börekçi Elektrikli Fırın 129,90 TL’den az sayıda her BİM şubesinde bulunacak olan ürünün kısa sürede tükenebileceği tüyosunu da vermeden geçmeyelim.

BİM Aktüel 3 Şubat 2017 Katalogu

Yukarıda listelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte Çarşamba günü için yayınlanan BİM 3 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve Salı günü için yayınlanan BİM 7 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ön incelememlerini tamamladık. Gelecek hafta için yayınlanan BİM 10 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve BİM 14 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemelerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz