Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

BİM 3 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 3 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Kış aylarının yavaştan kendisini hissettirmeye başladığı bu aylarda doğalgaz faturaları da geçtiğimiz aylara kıyasla fazla gelmeye başlayacaktır. Doğalgaz faturalarının fazla geliyor olması özellikle dar gelirli vatandaşların başka harcamalarından keserek ısınma ihtiyaçlarını gidermelerine neden olacaktır. Fakat bilinçli bir tüketici olduğunuzda zaten ihtiyacınız olan ürünleri ekonomik fiyatlarla temin edebileceğiniz için yoğun doğalgaz harcadığınız dönemlerde dahi çok büyük sıkıntılar çekmenize gerek kalmayacak. Ucuz market anlayışıyla hizmet veren BİM market gibi markalar düzenli olarak aktüel ürünler katalogları hazırlamaktadır. BİM tarafından Salı ve Cuma günleri olmak üzere haftada iki defa hazırlanan listeler BİM Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmakta ve siz değerli ziyaretçilerimiz ile bu listeleri vakit kaybetmeden inceleyerek paylaşmaktayız. Yazımızın devamında detaylarını paylaşacağımız BİM Aktüel Ürünler Listesi BİM 3 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmıştır.

Listede yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda Paşabahçe markasına ait ürünlerden Paşabahçe Borcam Granit Kare Tepsi 19,95 TL‘den, Paşabahçe Borcam Yuvarlak Tepsi 14,50 TL‘den, Paşabahçe Borcam Kare Tepsi 11,95 TL‘den, Paşabahçe Borcam Dilimli Kek Kalıbı 8,95 TL‘den ve LAV Kahve Yanı Su Bardağı 6’lı 4,95 TL’den satışa çıkacaktır.

BİM Aktüel 3 Mart 2017 Katalogu

Yukarıda fiyatlarıyla birlikte detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte Mart ayının ilk BİM Aktüel Katalogu olan ve  Cuma günü için yayınlanan BİM 3 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ile Salı günü için yayınlanan BİM 7 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ön incelememlerini tamamladık. Gelecek hafta için yayınlanacak olan BİM 10 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve BİM 14 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemelerine de sitemizden ulaşabileceksiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Faruk dedi ki:

    eskiden 1000 lik 1500 lük puzzle gelirdi onlardan istiyoruz gene

  2. Gülümser dedi ki:

    Granit tencere seti gelsinnnn çok acilllll banyo dolabı gelsin çok acilllll zigon sehpa gelsinnnn

  3. Zehra dedi ki:

    Arbella lazanya ve şişme peluş çocuk koltuğu gelsin.

Yorum Yaz