Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

BİM 24 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 24 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

İnsanların geçim şartlarının zorlaşması nedeniyle giyim ve gıda gibi acil ihtiyaçları için dahi farklı yöntemlerle ekonomik çözümler üretmeye çalışmaları çok normaldir. Günümüzde kadın ve erkeğin her ikisinin de çalışıyor olmasına rağmen ihtiyaçların ve yapılan harcamaların farklılaşması sonrasında günümüz koşullarını değerlendirerek firmalar, marketler tarafından hazırlanan kampanya ve çekilişleri özellikle aktüel ürünler kataloglarını takip etmeleri gerekmektedir. Aktüel ürün katalogları dediğimizde Cuma günleri geçerli olan fırsat indirimleri yayınlayan BİM marketlerin sektörün uzun zamandır zirvede olduğunu ve kısa süre içinde de zirveyi kimseye bırakma gibi düşüncesi olmadığını söyleyebiliriz. Haftalık hatta bazen haftada iki defa düzenlenen BİM aktüel ürünleri Cuma günleri milyonlarca takipçiye hitap etmekte ve özellikle fırsat indirimlerinin yoğun olduğu haftalarda marketlerin açılış saatleri yaklaştığında market kapılarında sıra dahi olabilmektedir. Bu sıralara zamanında girip BİM fırsat ürünlerini tükenmeden satın alabilmek için haftalık olarak değerlendirmelere ve incelemelere yer verdiğimiz BİM aktüel ürünler kataloglarını düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde geçerli olacak ve henüz BİM marketlerde dahi tarihlerde insanların karışıklık yaşamaması için duyurulmayan BİM indirimli ürünler listesi BİM 24 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmaktadır. BİM şubelerinde geçerli olacak indirimli ürünleri incelemeye başladığımızda A4Tech Kablosuz Optik Mouse 22,50 TL‘den, Sony Kafa Bantlı Kulaklık 37,50 TL‘den, Düdüklü Tencere 5 Litre 64,50 TL‘den ve Handy Tommy Tamir Seti 19,90 TL‘den satışta olacaktır. BİM İndirimli Fırsat Ürünleri arasında Pratik Bisküvi Yapma Makinesi 12,50 TL‘den, Paşabahçe Saklama Kabı 2,50 TL‘den, Paşabahçe Borcam 2’li Kare Set 19,90 TL‘den ve Paşabahçe Origami Su Bardağı 6’lı 6,90 TL‘den fırsat ürünleri olarak satışta olacaktır.

24 Şubat 2017 BİM Cuma fırsatları olarak duyurabileceğimiz listede Tek Fiyat Plastik Ürünler 2 TL‘den, Aynalı Takı Dolabı 99,90 TL‘den, Ses Sistemi 1+1 19,90 TL‘den ve Asus Notebook 1.149 TL’den satışta olacaktır. BİM indirim detaylarını incelemeye devam ettiğimizde Yazı Tahtası Renkli 12,50 TL‘den, Tombul Market Arabası ve Mutfak Seti 13,90 TL‘den, 3D Sihirli Eğitici Kartlar 11,90 TL‘den, Paşabahçe Lotus Ayaklı Kase 9,90 TL‘den ve yine Paşabahçe’nin sık tercih edilen ürünleri arasında gösterilen Paşabahçe Heybeli Çay Seti 12 Parça 12,50 TL’den fırsat kategorisinde sınırlı sayıda stoklarla BİM şubelerinde satışta olacaktır.

BİM Market 24 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Yukarıda detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte Cuma günü için yayınlanan ve Şubat ayının son BİM Aktüel Katalogu olan BİM 24 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve Salı günü için yayınlanan BİM 28 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ön incelememlerini tamamladık. Gelecek hafta için yayınlanacak ve Mart ayının ilk BİM Katalogu olacak BİM 3 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve BİM 7 Mart 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemelerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz