Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

BİM 17 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 17 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM marketler günümüzde raflarında bulundurduğu birçok ürünü firmalarla yaptığı anlaşmalar neticesinde sadece kendisi için ürettirebilecek satış gücüne ve yaygın şubeleşmeye sahiptir. Yıllar önce ilk açıldıklarında da bu şekilde diğer market raflarında görmeye alışık olmadığımız markaları bünyesinde bulunduran BİM marketler Türk halkının marka alışkanlığını ilk başlarda aşamayacağı yönünde yorumlara maruz kalsa da zaman içerisinde eş değerleriyle aynı kalitede ürün olduklarını kanıtlamalarının yanında ekonomik fiyatlarıyla da beklenenden çok fazla talep görmeye başlamışlardır. Özellikle BİM Cuma günleri yapmış oldukları BİM Aktüel ürün katalogları sayesinde daha fazla indirimi daha çok insana duyurma amacı güden BİM tarafından bazen haftada bir kez bazen haftada iki kez düzenlenen kampanyaları duyurulur duyurulmaz marketlerde dahi geçerli olmadan sizlerle paylaşmaktayız. Cuma günleri BİM marketler sayesinde ekonomik ürünler satın alabilmek insanları tarlı bir telaş içerisinde dahi sokabilmektedir. Yazımızda henüz BİM marketlerde dahi erken olduğu için duyurulmayan önümüzdeki günlerde BİM kasalarında geçerli olacak BİM aktüel ürünler detaylarını paylaşacağız.

Detaylarını paylaşacağımız BİM aktüel ürünler kataloğu BİM 17 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmıştır. Önümüzdeki Cuma BİM şubelerinde geçerli olacak fırsat ürünleri arasında Erkek Casual Ayakkabı 39,90 TL’den, Işıldak 37,50 TL’den, Aile Boyu Büyük Çaydanlık 27,50 TL’den ve Kilim 19,90 TL’den sınırlı sürede satışta olacaktır. BİM Aktüel Ürünler katalogu incelemesine devam ettiğimizde 1000 Parça Puzzle 11,90 TL’den, Pratik İpli Doğrayıcı 11,90 TL’den, Silikon Yastık 6,50 TL’den ve Tren Set 89 Parça 29,90 TL’den sınırlı stoklarla satışta olacaktır.

Haftanın büyük BİM İndirimi 17 Şubat 2017 BİM şubelerinde geçerli olacak kampanyada Erkek Klasik Ayakkabı 39,90 TL’den, Elektrikli Katmer Sacı 49,90 TL’den, Kütahya Porselen Natura Ceram Tabak Çeşitleri 2,50 TL’den ve Büyük Boy Koordinasyon Oyunu 24,90 TL’den BİM fırsat kategorisinde yer alacaktır. BİM İndirimli Fırsat Ürünleri arasında ayrıca Kaplumbağa Bultak 12,50 TL‘den, Eğitici Oyun Kartları 13,50 TL‘den ve Melamin Kaplama Kaydırmaz Tepsi 7,50 TL‘den cazip fiyatlarla satışta olacaktır. BİM şubelerinde geçerli olacak BİM İndirim fırsatlarını kaçırmamanız adına günlerden Cuma olduğunda erken saatlerde BİM şubelerinde olmanızı tavsiye ediyoruz.

BİM 17 Şubat 2017 Katalogu

Yukarıda fiyatlarıyla birlikte detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte Cuma günü için yayınlanan BİM 17 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve Salı günü için yayınlanan BİM 21 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ön incelememlerini tamamladık. Gelecek hafta için yayınlanan BİM 24 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve BİM 28 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemelerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz