Sitemizde toplam 164 aktüel ürün kataloğu bulunmaktadır.

BİM 10 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 10 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Bugün Türkiye’de bulunan aileler alışveriş adresi olarak genellikle BİM marketleri göstermektedir. Bunun asıl sebebi ise hem uygun, hem de kaliteli hizmettir. Alışılmış olan market anlayışının dışında olan BİM marketler düzen olarak da diğer marketlerden farklılık gösterir. Örneğin; sınırlı zamanlarda sınırlı sayıda çok fonksiyonlu ürünleri, piyasada bulunan pahalı değerlerin altında, olağan fiyatında müşterilerine sunar. Haftalık aktüel dergi yayınlayarak gelecek ürünlerin bilgisini veren BİM marketler böylece hızlı bir şekilde müşterilerin haberdar olmasını sağlar. BİM marketler müşterisi ile iç içe olan bir firmadır. İhtiyaca yönelik, bütçeye yönelik ve müşteri profiline uygun hizmet sunar. Önce müşteri isteklerini göz önüne alır o doğrultuda ürün temininde bulunur. BİM fırsatlarının yer aldığı BİM Aktüel Ürünler Kataloğu en çok takip edilen market fırsatları olarak değerlendirildiği için güncel listelerin detaylarını sürekli olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncel olarak önümüzdeki günlerde geçerli olacak BİM fırsat ürünleri katalogu BİM 10 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmıştır. BİM aktüel ürünler katalogunda yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda 3’lü Zigon Sehpa 75 TL’den, Casio Erkek Kol Saati 75 TL’den, Kütahya Porselen İkili Kupa Set 6,90 TL’den ve Eğitici Set 6,50 TL’den satışa sunulacaktır. Fırsat ürünleri kategorisinde yer alan diğer ürünleri incelemeye başladığımızda Bayan Pijama Takımı 22,50 TL‘den, Kot Görünümlü Termal Tayt 11,90 TL‘den 2’li Mutfak Havlusu 6,90 TL‘den, Kadife Bayan Pijama Takımı 27,50 TL‘den ve Canlı Çiçek Mini Orkide 14,90 TL’den fırsat indirimleriyle sınırlı sayıda stoklarla BİM şubelerinde satışta olacaklardır.

10 Şubat 2017 tarihinde BİM mağazalarında geçerli olacak BİM indirimli fırsat ürünleri reyonunda yer alan ürünleri incelemeye devam ettiğimizde Kütahya Porselen Demlik 14,90 TL‘den, Casio Bayan Kol Saati 59,50 TL‘den, Kütahya Porselen Fincan Takımı 24,90 TL‘den ve Kütahya Porselen 24 Parça Yemek Takımı 62,50 TL‘den BİM kampanya ürünleri arasında yer alacaklardır. BİM önümüzdeki günlerde aktüel fırsat ürünleri kategorisinde haftanın ikinci listesini siz değerli ziyaretçileri için kısa süre içerisinde duyuracaktır. Biz de vakit kaybetmeden ürün incelemeleri ile karşınızda olacağız.

BİM 10 Şubat 2017 Aktüel Katalogu

Yukarıda fiyatlarıyla birlikte detaylı incelediğimiz aktüel ürünler ile birlikte Çarşamba günü için yayınlanan BİM 10 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve Salı günü için yayınlanan BİM 14 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ön incelememlerini tamamladık. Gelecek hafta için yayınlanan BİM 17 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu ve BİM 21 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu incelemelerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz